Logo pro Jiří Urban - Fotograf a kameraman

Svatební příběh Aničky a Mariána

O téhle svatbě by se dalo mluvit hodiny a hodiny. Byla to moje letošní jednoznačně nejdelší svatba, ale zároveň jedna z nejkrásnějších. Byl jsem sice na nohou rovných 24 hodin (vstával jsem v sobotu ve 3 hodiny a šel spát v neděli ve 3), ale celková atmosféra mě pořád držela na nohou a mega jsem si to užíval. 

Tahle svatba proběhla na krásném místě Grunt no.135 a já bych chtěl poděkovat personálu, který byl celou dobu příjemný a profesionální. I když jsem dorazil s mým tradičním předstihem, ihned mi nabídli kávu a to rozhodně dokáže zpříjemnit den. O hladký průběh svatebního dne se postarala svatební agentka Jana, se kterou se opravdu skvěle spolupracovalo. Odpolední zábavu a večerní tradiční čepčenie obstaral FS Šmykňa. A v neposlední řadě se celý den a primárně večer o zábavu staral DJ Jirka Vinkler z KV Production, kterého můžu jedině doporučit. 

Celý ten den utekl jak voda a já jsem moc vděčný, že jsem mohl být jeho součástí. Níže se můžete podívat na některé fotky z celého dne a tady se můžete podívat na to, jak to celý probíhalo z pohledu fotografa 🙂

A jak se mnou byli Anička a Marián spokojení?

Další články

Pro více ukázek mrkněte na můj Instagram