Logo pro Jiří Urban - Fotograf a kameraman

Kdo za tím vlastně stojí?

Vítejte v mé digitální dílně. V místě, kde fotky a videa mluví hlasitěji než slova!

Zdravím vás, jsem Jirka – věčný lovec momentů a muž, který si zvolil jako svou životní cestu focení a natáčení.

Jsem jako dobré víno, zrající od roku 1992

Jsem původem z Jizerských hor, což je pravděpodobně důvod, proč mám rád výšky a perspektivy. Poté, co jsem se v mládí toulal po Vysočině, jsem nakonec zakotvil v Brně – městě, kde i káva chce být Instagramová hvězda. Brno je sice moje aktuální hnízdo, ale nechám se zanést kamkoli, kde mě necháte vyprávět Váš příběh.

Vezmu vás na svatební cestu… doslova!

Miluju cestování skoro tak, jako focení a natáčení. Ať už je to svatba v libereckých lesích nebo firemní teambuilding v plzeňském pivovaru, já budu kdekoli! Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Jihlava, Ostrava, Olomouc – tyhle města už mě dobře znají. A nebojte, nezastavím se jen u velkých jmen – Břeclav, Mikulov, Hodonín, Uherské Hradiště, to jsou místa, kde se lidi taky umí bavit! Rád bych také jednou zavítal do malebného Českého Krumlova, historické Kutné Hory nebo tajemných Českých Budějovic. Každé město a každý kout naší krásné země má své jedinečné kouzlo a já miluji objevovat nová místa skrze hledáček svého foťáku. Na Slovensku jsem si už užil Banskou Bystricu, ale bratislavské halušky a košický zlatý poklad mě ještě čekají! A co teprve Trenčín! 

Nejčastěji působím v Brně a v Jihomoravském kraji. Nicméně dojedu za vámi kamkoli si budete přát. Působím tedy také na Vysočině, ve Zlínském a Olomouckém kraji, jezdím ale také do Pardubického a Moravskoslezského kraje. A ani Praha a Středočeský kraj mi není cizí. 

Hudba a kočky – nejlepší relax po dni s foťákem

Fotografování a natáčení pro mě není jen práce. Je to moje vášeň, moje úniková místnost, můj způsob, jak vyjádřit to, co cítím a vidím. Když právě neběžím maraton po svatebních oslavách, relaxuji s kytarou v ruce, zpívám (předstírám, že umím), skládám hudbu a občas vytvářím sound design pro hry a filmy. Mám úžasnou manželku, která mi odpouští mé pracovní nasazení 24/7, a kocoura, který nás má oba pevně pod kontrolou. Snažím se žít zdravě, ale přiznejme si, svatební dorty, rauty a sweet bary jsou můj kryptonit. Takže můj plán zhubnout je zatím podobně účinný jako moje pokusy ignorovat kocoura, který ve 3 ráno škrábe na dveře, že chce jíst.

Pokud mě chcete poznat víc nebo dokonce objednat na svatbu, využijte kontaktní formulář níže. Budu se na Vás těšit!

portret-ctverec-2000x2000

Kontakt

Více z mého osobního života uvidíte na mém Instagramu

Děkuji za Vaši zprávu, email byl úspěšně odeslán. Ozvu se Vám, jakmile to bude možné.