Logo pro Jiří Urban - Fotograf a kameraman

Svatební fotograf

Jsem tu od toho, abych Váš svatební den zachytil úplně do posledního detailu, tak, jak to celé skutečně bude. Nechci být středem pozornosti, takže se raději zamíchám mezi Vaše hosty a nechám všechny si naplno užívat ten nezapomenutelný den – a to samozřejmě včetně Vás. A přitom budu pořád nablízku, abych ulovil všechny ty neuvěřitelné momenty a emoce, co se během dne budou odehrávat.

Když už budeme fotit ty svatební portréty, nechme formalit stranou. Vyrazíme na procházku, dáme si dobrý pokec a uvidíte, že se budeme bavit. Jde mi o to, abyste byli úplně uvolnění, abyste byli sami sebou, a aby z toho vznikly co nejpřirozenější a nejautentičtější fotky. Zapomeňte na umělé pózy, tohle focení bude o Vaší vzájemné lásce a o těch pravých momentech.

A abych nezapomněl, samozřejmě Vám pomůžu s výběrem perfektních lokací, poradím s tím, co se na fotkách bude nejlépe vyjímat a vůbec, budu Vám k dispozici po celý svatební den. Chci, abyste měli z fotek radost a abyste si ten den mohli pamatovat přesně takový, jaký byl.

První tanec novomanželů během prskavek
První tanec novomanželů při západu

Doporučení

Nezávazně poptat

Děkuji za Vaši zprávu, email byl úspěšně odeslán. Ozvu se Vám, jakmile to bude možné.