Logo pro Jiří Urban - Fotograf a kameraman

Pro firmy a podnikatele

Nakopněte svůj business pomocí profesionálního audiovizuálního obsahu!

Fotografie a video mají neuvěřitelnou sílu proměnit způsob, jakým vaši zákazníci vnímají vaši značku. Nudné vizuály? To není to, co chcete pro svou firmu. Potřebujete obsah, který zaujme, vypráví příběh a ukáže vaši značku v nejlepším světle.

Co dělám a proč se mnou spolupracovat? 

Promo fotky a videa: Poutavé fotky a videa, které podpoří vaše reklamní kampaně a zviditelní vaši značku.

Produktové lifestyle fotky a videa: Ukáži vaše produkty v akci. Nejenže ukáži, co váš produkt umí, ale také jak se opravdu používá v reálném životě.

Business portréty: Profesionální portréty, které představí Vás i Váš tým.

Firemní akce a aftermovies: Zachytím atmosféru vašich akcí. Od menších teambuildingů až po velké konference.

Podcasty a livestreamy: Se svým mobilním nahrávacím studiem až pro 8 řečníků dokážu nahrát a streamovat audio i video odkudkoli. 

Aktuálnost fotek a záběrů: Po každém eventu dostanete vaše fotky a videa během 24 hodin, abyste mohli ihned začít s jejich sdílením a propagací. Pro složitější projekty, které vyžadují detailnější úpravy a retuše, je samozřejmě potřeba trochu více času. Ale ani zde vás nenechám dlouho čekat. I u těchto náročnějších projektů se můžete spolehnout na to, že moje dodací lhůty jsou výrazně kratší než u konkurence. Protože vaše spokojenost je pro mě na prvním místě a zároveň chápu, jak důležité pro Vás je, abyste měli obsah rychle k dispozici.

Měl jsem tu čest pracovat s těmito značkami: IKEA, YD Capital, JAMF, Wandera, Veroni, Inspireli Awards, ALEX nábytek s.r.o., Tereza Viková Design, Cinesco, Immersive Division, Glover s.r.o., Ritual Communication s.r.o., ICF, Synerga a další.

Doporučení

Ceník

Od 1500 Kč/hod
  • neomezený počet hodin
  • neomezený počet fotek
  • seznamovací schůzka (osobně nebo online)
  • individuální přístup a domluva
  • vlastní online galerie
  • doba dodání již od 48 hodin

Nezávazně poptat

Děkuji za Vaši zprávu, email byl úspěšně odeslán. Ozvu se Vám, jakmile to bude možné.