Logo pro Jiří Urban - Fotograf a kameraman
Jsem moc vděčná, že jsme si vybrali Jirku jako fotografa na naši svatbu. Byla to ta nejlepší volba. Komunikace s Jirkou byla před svatbou, během ní, ale i po svatbě na vysoké úrovni. Jirka je srdcař a je to znát. Dodal nám překrásné fotky už na druhý den, což je neskutečná přidaná hodnota, když to člověk může prožít znovu hned po svatbě! Jirku můžu jen doporučit! Děkujeme, Jirko.
Marťa & Michal
Svatební foto
10/10*
Ja neviem kde začať, pretože jednoducho Jirka je super fotograf. Už keď som videla jeho fotky na internete, tak som vedela, že budú parádne. A sú teda nádherné, prirodzené, nestrojené, s tou pravou atmosférou, ktorá u nás na svadbe prevládala. Jirka zachytil každý moment našej svadby a vôbec celého dňa. Vďaka Ti za tvoju prácu Jirko
Martina & Pavel
Svatební foto
Jirku, jako kameramana na svatbu, bychom moc rádi doporučili. Jirka je velký profesionál. Domluva před byla bezproblémová a to samé domluva přímo na svatbě. Video nám poslal již druhý den od svatby a nemělo jedinou chybu. Dokonce bylo i delší, než jsme se původně domlouvali. Náš den natočil a vystihnul přesně takový, jaký byl. Děkujeme moc, za to, že máme tak krásnou vzpomínku na naši svatbu!
Nela & Dan
Svatební video
Kdybych mohla dát 10 hvězdiček, hned je dám. Jirka nám točil svatbu a musím říct, že je to opravdu profesionál! Od rána se nám všem věnoval, točil vše do detailu a výsledné video je naprostá PECKA! Navíc je to opravdu fajn chlap, který nezkazí žádnou srandu. Naprostá spokojenost a velmi doporučuji! Ještě jednou mockrát děkujeme!!
Kameníkovi
Svatební video
Zprvu jsem brala video jako třešničku na dortu, že není úplně potřeba. Proto jsem hledala kameramana na poslední chvíli a nakonec jsem nesmírně ráda, že Jirka shodou okolností měl volný termín. Video udělal takové, že má jiskru, nenudí sledující a dokonce je nutí, aby se na video dívali opakovaně. Zvolená hudba přesně odpovídala náladě svatebního dne a videu dodává ten správný rytmus. Jirka také velmi dobře zapadl mezi svatební hosty a společně s fotografem vytvořili sehraný pár, i když se před naší svatbou neviděli. Jirkovi patří jedno velké díky, že nám náš svatební den skvěle zachytil a máme krásný důkaz, jak byl svatební den neopakovatelný. S videem se nám bude nádherně vzpomínat.
Marta & Michal
Svatební video
Jirky jsme poznali 3 týdny před svatbou a musíme říct, ze jsme udělali dobře, ze jsme si vybrali zrovna jeho. Naše svatební video je překrásné, chvála od všech našich hostů. Velmi rychlé zpracování rozhodně nijak nenarušilo kvalitu, právě naopak, jsme moc rádi, že je pro nás aktuální a můžeme si tu neskutečnou párty připomenout takto krátce po svatbě. Ještě jednou moc děkujeme!
Maci & Mira
Svatební video
Na náš velký den D jsme si nemohli vybrat lepšího fotografa. Jirka je profesionál, kterého na svatbě prostě chcete. Věděli jsme, že pro nás zachytí jak krásné svatební portréty, tak hlavně všechny krásné momentky z celého dne. A tak rychlé dodání fotek? Neskutečné! Jirko, děkujeme!
Lenka & Sam
Svatební foto
Jirku doporučuji všemi deseti. Je to opravdový profesionál, který má úžasný cit vystihnout ty pravé momenty k zachycení fotografie. Díky jeho přístupu z nás spadla během focení celková nervozita a jen jsme si to užívali. Dodání fotografií je bleskurychlé. Výslednými fotkami jsme nadšení a rozhodně to není naposledy co se na něj obracíme. Děkujeme!!
Denisa & Lukáš
Svatební foto
Jiří zvládl perfektně zaznamenat důležité momenty našeho svatebního dne a zároveň musíme ocenit jeho zodpovědný přístup k práci, milé jednání a velmi rychlé zpracování fotek. Můžeme opravdu doporučit.
Adéla & Josef
Svatební foto
Jirka je výborný fotograf a hlavně úžasný člověk. Je to profesionál s opravdu přátelským přístupem a na všem se s ním dá domluvit. Byli jsme spolem fotit ranní východ slunce a ač jsme oba vstávali o půl čtvrté, máme opravdu skvělé snímky, suprově jsme pokecali a fotky jsem měla upravené snad hned druhý den. Za mě můžu jenom doporučit!
Kája
Portrétní foto
Od Jirky Urbana máme produktové foto do podniku i soukromé těhu fotečky. V obojím případě to byla moc pohodová spolupráce, velmi přirozená domluva s příjemným popovídáním. Žádné dlouhé štelování, vše vždy probíhalo klidně ale svižně. Následně zpracování fotek mě vždycky šokuje, za jak krátkou dobu mám poslané upravené fotky. A jsou perfektní. Moc děkuji!
Verča & Marek
Rodinné foto
Jirka je skvělý fotograf, jehož práce opravdu stojí za to. Během focení jsme stihli i pokecat a pořádně se nasmát. Výsledné fotky jsou přesně takové, jaké jsem si představovala a doufám, že jsme spolu spolu nefotili naposledy.
Anička
Portrétní foto
Všechno proběhlo naprosto profesionálně. Jirka je velmi talentovaný a opravdu pochybuji, že by jsme bez něj mohli mít tak nádherné fotky. Byl to velmi výjimečný den a je radost mít vše na věky zachycené. Naprosto úžasné!! Jsme nadšení a moc děkujeme za tak krásné fotky! NEJLEPŠÍ!!!
Tereza & Felipe
Svatební foto
Jirku doporučujeme, měli jsme ho jako fotografa na svatbě a vůbec nelitujeme. Super přístup, focení pro nás bylo přirozené a dodání fotografií rychlé, fotky se nám moc líbí. Vyhoví, udělal vše pro naši maximální spokojenost! Moc děkujeme!
Domča & Rosťa
Svatební foto
Jirku můžu jenom doporučit! Udělal nám s přítelem krásné fotky, byl příjemný a snažil se, aby se nám líbily co nejvíce. Děkujeme.
Natálie & Petr
Párové foto
Fotenie s Jirkou je veľmi pohodové. Veľká ochota, pozitívna nálada. Boli sme veľmi spokojní. Určite spoluprácu s ním doporučujeme.
Majka & Matej
Těhotenské foto
Moc doporučuji pana kameramana. Sympaticky, mladý, ochotný, lidský. Má velikou trpělivost. Video je úžasné. Děkujeme ještě jednou moc. Doporučuji všemi 10.
Nela & Dan
Svatební video
Chceli by sme v prvom rade čo najsrdečnejšie poďakovať Jirkovi a jeho milej manželke Eliške za to, že nám spravili krásne fotky a perfektné video, v ktorom je fakt všetko. A nielen za to, že fotili, ale celkovo boli na našom dni prítomní a nápomocní v každej minúte. Mali sme síce trochu protekciu, ale sme presvedčení, že Jirka spraví v rámci svojej práce prvé a posledné pre každého svojho klienta. V neposlednom rade ešte môžme poďakovať Bohu, že nám na tej našej svadbe neumrzli. Tešíme sa na ďalšie fotenie!
Monča & Aleš
Svatební foto & video
Pro svatební video jsme se rozhodli na poslední chvíli, Jirka se nám ozval ve svatební skupině. Naší rychlé volby nelitujeme ba naopak! S výsledkem jsme velmi spokojení. Jirka je velmi ochotný sympaťák. Doporučujeme jeho práci
Liduš & Luboš
Svatební video
Jirka je skvelý, fotil nám svadbu a veľmi sme spokojní! Na všetkom sa dá s ním dohodnúť, snaží sa zachytiť každý moment čo sa dá, vidno že má prax a skúsenosti vo fotení takže určite odporúčam každému tohto fotografa. Fotky sú na úrovni a veľmi ostré a dobre upravené vo vynikajúcej kvalite. Vyhotovuje dosť záberov z ktorých vyberie tie najlepšie..Naozaj si na tom dáva záležať. Veľmi rýchlo sme mali hotové fotky. Je ochotný vycestovať aj na Slovensko takže maximálna spokojnosť. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme!
Kristýna & Matej
Svatební foto
Jirka je úžasný člověk, je s ním úžasná domluva. Za námi přijel přes 200 km, díky němu máme vzpomínku na celý život. Moc děkujeme za krásné video a přejeme plno spokojených snoubenců. Jirko ještě jednou díky za všechno.
Proškovi
Svatební video