Přeskočit na obsah

Jako první bych rád vypíchnul Valašské Meziříčí, které mám velmi rád. V roce 2020 jsem fotil nádhernou svatbu v M-Klubu. Za mě má M-Klub nádhernou atmosféru ideální pro menší a intimnější svatby.

Kolem ValMezu se pohybuji už celkem dlouho, nějaká videa z mých začátků můžete vidět i dole na stránce.

Další krásné místo na svatbu, které mohu jedině doporučit, je Hotel Roubenka ve Štramberku. V Hotelu Roubenka najdete vše potřebné pro menší a středně velké svatby. Velká část svatby se dá zvládnout venku, pokud ale bude pršet, je zde i příjemný prostor uvnitř hotelu. Rád bych i zmínil krásné pokoje pro přípravy nevěsty, ženicha i ostatních svatebčanů oddělené od hlavní budovy.

Tohle byla nádherná svatba na opravdu překrásném místě. A i když nám celý den pršelo, nakonec jsme si to náramě užili 🙂

Další místo, které je z mého pohledu jedno z top na svatební den, je Golf Resort Ostravice. Ten se nachází v nádherném prostředí uprostřed Beskyd a prostoru je zde opravdu dost i pro velké svatby. Zde jsem svatbu pro změnu natáčel a na svatební klip se můžete podívat zde:

To jsou zatím top místa, která mohu jen doporučit a která se z mého pohledu nějak vymykají od ostatních svatebních míst, kde jsem byl.  Věřím ale že další budou přibývat. Níže ještě přidávám 2 starší videa z ValMezu a pokud se budete chtít na cokoli zeptat, neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Pokud mě chcete kontaktovat, využijte, prosím, kontaktní formulář pod tlačítkem níže.

Jiří Urban

Brno

Czech Republic

IČO: 04918240

Svatební, párový a rodinný fotograf a kameraman

info@jiriurban.eu

+420 731 675 886

Zásady ochrany osobních údajů