Přeskočit na obsah

Časté otázky

Jak nám fotky a videa dodáš?
Read More
V první řadě fotky a videa dostanete v elektronické podobě. Odevzdávám je přes online galerii, odkud si je můžete stáhnout nebo nasdílet odkaz svým blízkým. Tuto galerii nemažu, takže ji máte k dispozici napořád (nebo aspoň dokud bude její provozovatel fungovat). Je možné zařídit také tisk fotek, vytvoření fotoknihy a dalších krásných předmětů. Pokud máte zájem, určitě dejte vědět a já Vám zařídím lepší cenu v tiskárně, se kterou spolupracuji.
Kde působíš?
Read More
Jsem z Brna, takže to mám všude kousek 😀 Jezdím po celé České i Slovenské republice a není problém za Vámi dorazit kamkoli, rád se podívám na místa, kde jsem ještě nebyl 🙂
Nabízíš dárkové poukazy?
Read More
Samozřejmě! Dárkové poukazy ručně vyrábí má milovaná žena, takže je každý originál. Můžete si pořídit poukaz buď na celé focení, nebo na konkrétní částku (v případě částky je hodnota samozřejmě napsaná na poukazu).
Potřebuješ na svatbě zajistit jídlo?
Read More
Focení je práce jako každá jiná, proto budu moc rád, když mě pozvete ke svému svatebnímu stolu, nicméně rozhodnutí je čistě jen na Vás. Pokud ano, budu Vám moc vděčný, pokud ne, budu muset během dne odjet a zajistit si jídlo sám.
Potřebuješ ubytování?
Read More
Jsem moc vděčný za každou nabídku ubytování, nicméně si ho řeším po vlastní ose.
Nemáš nějaké tipy na zábavu pro hosty?
Read More
Svatebních her je spousta, některé víc známé, některé míň. Ze známějších mě napadá třeba svatební kvíz nebo tombola. Z méně známých třeba rok s novomanželi nebo svatební pexeso. A pokud chcete hosty zabavit třeba během Vašeho focení, doporučuji fotokoutek.
Instax nebo fototiskárna?
Read More
Oboje má něco do sebe a nedá se říct, co je lepší. Záleží čistě na Vás a Vašich preferencí. Fototiskárna má velkou výhodu v kvalitě a ceně fotek, nicméně pocitu, kdy Vám z foťáku hned vyjede fotka, se nic nevyrovná. Obě zařízení mám v nabídce a jsem schopný Vám je půjčit zdarma, zaplatíte pouze vypotřebované náplně. Další možnost je zařídit si fotokoutek, který budu mít již brzy také v nabídce. Pro bližší info mě neváhejte kontaktovat.
Máš náš termín volno?
Read More
Na tohle Vám bohužel nedokáži odpovědět hned. Nicméně doporučuji napsat i v případě, že máte svatbu za týden 🙂 I kdybych neměl volný termín já, dávám dohromady skupinu sv atebních dodavatelů a jsem schopný Vám zajistit adekvátní náhradu.
Co když se na naší svatbě stane nějaká nečekaná situace?
Read More
Hlavně záleží, o jakou situaci se jedná 😀 Ale spoustu problémů jsem schopný na místě řešit. Vozím s sebou v autě průserovou bedýnku, kde mám od šitíčka, přes baterky až třeba po bluetooth repráček.
Kdy naše fotky nebo video dostaneme?
Read More
Dle smlouvy dodávám v výsledné fotky a videa do 6 týdnů od svatby, nicméně obvykle se na fotky a videa můžete těšit o dost dříve. Od doby, co se tomu věnuji naplno, jsem zatím vše odevzdal do jednoho týdne.

Jiří Urban

Brno

Czech Republic

IČO: 04918240

Svatební, párový a rodinný fotograf a kameraman

info@jiriurban.eu

+420 731 675 886

Zásady ochrany osobních údajů